Viborg/ Ringkøbing
Poul Bundgaard Hansen
Mail: poul.bundgaard@3f.dk

Vejle
Henrik Jensen
Mail: henrik.j@3f.dk

Vestsjælland
Nils Lomholdt
Mail: nils.lomholdt@3f.dk

Nordjylland
Dennis Lillebæk
Mail: dennis.lillebaek@3f.dk

København
Anne Marie Bryde
Mail: amariebryde@gmail.com

Århus
Steffen Friis
Mail: steffen.friis@hk.dk

Birgitte Nielsen
Mail: birgitte.nielsen@3f.dk

Fyn
Helle Secher
Mail: helle.secher@3f.dk

Elsa Knudsen
Mail: elsa.knudsen@3f.dk

Sønderjylland
Anne Mette Larsen
Mail: anne.mette.larsen@3f.dk

Billund
Jan Rosendahl
Mail: jan.rosendahl@3f.dk

Kontakt DS’ faggruppesekretær

Skal du have jeres arrangement på hjemmesiden, har du spørgsmål vedr. praktiske oplysninger om faggrupperne, Aktivitetspuljen mv.

Kontakt Søs Ammentorp. Tlf. 3338 6160 Mail sa@socialraadgiverne.dk

Kontakt DS’ faggruppekonsulent

Har du spørgsmål vedr. udviklingen af faggrupperne, faggruppeuddannelsen, DS’ faggruppestrategi mv.

Kontakt Mette Bertelsen. Tlf. 3338 6171 Mail meb@socialraadgiverne.dk